Smartwatch A1 - zegarek, opinie, cena, komentarze, oficjalna strona
Zdrowie i Ty

Smartwatch A1 – zegarek, opinie, cena, komentarze, oficjalna strona

Opis

SmartwatchA1 to kolejny świetny odcinek inteligentny

Smartwatch A1

zegarek tani. A1 inteligentny zegarek będzie odwoływać się do fanów Apple, w przeciwieństwie do modelu GT08 mają jeszcze większe podobieństwo do słynnego „Apple” marki. Inteligentny zegarek posiada zapięcie typu, dokładnie tak samo jak w zegarku Apple, jak również lokalizację godzin przycisk A1 jest taka sama jak „jabłko”.

Specjalna cena !!!. Kliknij i sprawdź !!!

SmartwatchA1 mieć dobrą konstrukcję i taką samą funkcjonalność.

Dlaczego kupować SmartwatchA1

SmartwatchA1 jest wykonany z metalowego korpusu, malowane z wysokiej jakości trwałego wykończenia. Urządzenie dostępne jest w następujących kolorach:

czarnym i srebrnym. Paski na gadżet to czarny, czerwony, zielony, niebieski i biały. Obudowa urządzenia ma prostokątny kształt z nieco zaokrąglonymi krawędziami. Urządzenie jest wyposażone w jeden przycisk fizycznej znajduje się po prawej stronie obudowy, powyżej środka, jak w zegarku Apple. Model przycisk A1 jest spinning, ale obrót jest tylko dekoracyjny. Po naciśnięciu przycisku, aby włączyć / wyłączyć zegarek, a także włączyć / wyłączyć wyświetlanie obrazu.

Po lewej stronie ciała gadżetu ma wtyk dla bezpiecznie obejmujące złącze USB do ładowania inteligentny zegarek. Karta SIM i karta pamięci są umieszczone pod tylną pokrywą urządzenia wykonana jest z tworzywa sztucznego. Aby zdjąć pokrywę, należy zaczepić palcem na półkę z jednej strony.

bransoletki SmartwatchA1 jest wystarczająco elastyczny, wykonana z miękkiego i przyjemny w dotyku silikonu. Pasek jest dość trwały i niezawodny. To nie jest łatwe do złamania. Jak już wspomniano, zapięcie jest skonstruowany docierane i posiada bezpieczne zapięcie. Arbitralnie, bransoletka cofnie.

SmartwatchA1 – funkcja

 • Połączenia – SmartwatchA1 mogą być używane niezależnie, po zainstalowaniu karty SIM w gadżecie. W ten sposób inteligentny zegarek stał się pełnoprawnym SmartWatch na strony, z której można zadzwonić, a zatem odbierać połączenia przychodzące, godziny SIM.
 • SMS jak z każdym smartfonem, elegancki zegarek pozwól się nie tekstylny wspomnieć, wysyłanie i odczytywanie ich z innymi abonentami.
 • Wyświetla czas. SmartwatchA1 jest nadal i zegarki. I do wyświetlania czasu w urządzeniu jest domyślnie preinstalowanym z trzema różnymi wyświetlaczu. można wybrać w zależności od smaku. Nawiasem mówiąc, są rzemieślnicy, którzy pereproshit gadżet, zestaw zupełnie nowy wyświetlacz wyświetlający czas.
 • Wskazówki. Smartphone – smartfon, zegar zegarek. Ale wciąż główną funkcją inteligentnego zegarka jest otrzymywanie powiadomień

  Specjalna cena !!!. Kliknij i sprawdź !!!

  z różnych aplikacji na smartfonie. W tryb parowania, SmartwatchA1 z telefonem komórkowym poprzez Bluetooth, będziesz otrzymywać powiadomienia o wszystkich połączeń przychodzących na

  telefon komórkowy. Również otrzymasz powiadomienie SMS, pierwszy wiersz, który może być odczytany po prostu patrząc na zegar. I instalacji specjalnych aplikacji mobilnych dla inteligentnego gadżet o nazwie BT Notifier elegancki zegarek elegancki zegarek będzie otrzymywać powiadomienia o absolutnie wszystkich aplikacjach telefonu.

 • funkcje fitness. Zegarek elegancki zegarek posiada niemal wszystkie cechy trackerów fitness. Ten krokomierz i licznik spalonych kalorii. Ponadto jest tam monitoring i monitorowanie trybu uśpienia siedzący tryb życia.
 • Kalkulator – gadżet ma wbudowany kalkulator. A jeśli nic innego nie możemy dzielić, mnożyć, dodawać i odejmować liczby w górę, używając przebiegły urządzenie bezpośrednio ze swojego nadgarstka.
 • Smartwatch A1

  Recorder inteligentny zegarek jest wyposażony w dyktafon. Aby go wykorzystać, nie zapomnij, aby ustawić kartę pamięci urządzenia, aby zapisać swoje nagrania na rejestratorze.

 • Kalendarz jest przydatna aplikacja jeden w swojej inteligentnej gadżetu. Kiedy kalendarz jest, dosłownie iw przenośni na wyciągnięcie ręki, nie przegap ważnych wydarzeń z jego „kalendarza”.
 • Multimodeling – na SmartwatchA1 można ustawić wiele alarmów. Można ich używać jak budzi się rano i po prostu jako przypomnienie.
 • gracz

 • Audio. Inteligentne zegarki są inteligentne, można użyć albo sterować odtwarzaniem muzyki na smartfonie lub słuchać muzyki same pliki godzin. Jednocześnie, można słuchać muzyki przez głośnik godzinach lub poprzez podłączenie przez Bluetooth głośnik lub Bluetooth słuchawki.
 • Camera Control smartfon. Jedną z cech inteligentnych godzin A1 jest zdalnie aparat telefon podłączony przez Bluetooth. Może to być przydatne na przykład

  w celu wykonania autoportretów, wyciągając rękę jak najdalej od siebie.

 • Anti-stracony – czy funkcja Antypater. Przydatną cechą dla tych, którzy oglądać telefon A1 nie pozwoli Ci stracić swój telefon. Po tym wszystkim, kiedy anty-lost, zegarek będzie generować sygnał po wyjęciu z zsynchronizowanych smartphone

  Specjalna cena !!!. Kliknij i sprawdź !!!

  na ponad 10 metrów.

Podsumowując, możemy powiedzieć, że SmartwatchA1 jest doskonałym wyborem wśród niedrogich inteligentnego zegarka. Mają ładny wygląd i posiada szeroki zakres funkcji.

You may also like...